odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Pod stalnim napadom sam

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Pod stalnim napadom sam   Čet Apr 17 2008, 11:11

Evo sad sam dobio onu kruznu poruku tj sad procitao, ja sad trenutno nemam resursa da saljem, sinoc me napo Ljiljan opet i unistio mi bedem, pokro mi sve.

Prije jedno mjesec dana sam ga malo provociro kad me napadne jer uvijek kad napadne nista ne opljacka, i od tad popizdio i samo rusi Very Happy mora da je neki freek i nema zivota pa se naljutio sto a zezam Smile

I da kako se salju ti resursi i kome tacno trebam, pa da posaljem sta imam od resursa.

Poz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: resursi   Čet Apr 17 2008, 12:08

Dear Fele,

kao sto fino pise u kruznoj, ti resursi se salju osnivacu ciji je nick nebojsasp kako bi mogao da prosiruje ambasadu da primi igrace koji su u redu za cekanje.
A sto se tice stalnih napada na tebe, kao sto si i sam napisao, sam si kriv.
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Čet Apr 17 2008, 13:30

sa koliko te vojske napada koi lik i koja alijansa pa napisi da vidimo
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gost
Gost

PočaljiNaslov: ko napada   Čet Apr 17 2008, 15:26

Ko i sa koliko vojske napada i koliko je puta napadao mozes vidjeti tako sto odes na selo igraca sa kojim si u ally. Tamo imas svu evidenciju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Čet Apr 17 2008, 16:58

shakanaku ::
sa koliko te vojske napada koi lik i koja alijansa pa napisi da vidimo

300 boraca sa sjekirom
10 ovan
22 katapult

Alijansa: BhG
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 00:02

ja sam isto pod stalnim napadom bloodles i buntovnikbezraz zanci konstantno dva dana spijunaza i napad,svasta sam probala al neide dok placam ok je 3-4dana i opet isto,ja mislim da mi je bolje nekom u alijansi slati resurse nego njima pa et ako koga mogu pogurat recite koliko mogu poslacu a nadam se da cete i vi meni pomoc Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 16:19

KOME DOK PLACAS
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 18:10

hohoh evo ostala sam bez ambasade super...........ma dok bi slala resurse nebi me napadali o tome govorim jbg nije bitno vis mi se i neigra trci put mi rusi kasarnu sad ambasadu totalno beze Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete

Broj poruka : 19

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 21:49

alo nebudi takva,mene je napadao ZLi ludjak i isto mi je tako sve unistavao ali kada se organizovala odbrna onda je prestao,sada je poslao 5 spijuna ali su pobijeni1!! farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 22:35

danas sam ostala bez ambasade pa okupljaöiste smanjeno pa evo sad ostala bez mlina,e ako ima fore da mi pomognete ikako ljudi dajte molim vas Crying or Very sad ja nemogu slati nikom skoro nista rekli ste mi da cuvam zito za vojsku pa cu ga kupljati
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Pet Apr 18 2008, 22:38

HVALAAAAAAAAAAAAA bounce
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete

Broj poruka : 19

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 01:40

e spongebob pricao sam sa onim sto te napada, i on kaze da mu mi nesta nudimo a da te ne napadne.pa eto sta cemo!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 10:41

OVAKO LJUDI......

1. NE DOLAZI U OBZIR NIKAKVO PLACANJE NIKOME, SVI KOJI RAZMISLJAJU O TOME MOGU SLOBODNO DA IZADJU IZ ALIJANSE.

2. NEMA POJEDINACNOG SLANJA PODRSKE JER SE TAKO BEZ IKAKVE POTREBE GUBI VOJSKA.

3. ODBRANA SE ORGANIZUJE ONDA KADA SELO KOJE JE POD NAPADIMA IMA KAPACITET DA PRIMI VOJSKU KOJA STIZE U PODRSKU, A BROJ VOJSKE KOJA STIZE ZAVISI OD BROJCANOG STANJA NAPADACA, NIKADA NE ORGANIZUJEMO PODRSKU AKO NISMO SAKUPILI DOVOLJNO VOJSKE DA POTUCEMO NAPADACA.

4. STRATEGIJA ONIH KOJI SU POD NAPADOM I CEKAJU DA SE SAKUPI DOVOLJNO VOJSKE DA IM STIGNE U PODRSKU JE SLJEDECA: DIZANJE TARABE/ZIDA/BEDEMA, JACANJE PROIZVODNJE ZITA, SKLANJANJE RES PRED NAPADIMA, PRAVLJENJE VOJSKE I CIM SE NAPRAVI JEDINICA DVIJE ODMAH SKLANJANJE U NEKO OD SIGURNIH SELA - DINA, DINA2, ILI BILO KOJE SELO U NASEM BUNKERU - POGLEDAJTE MAPU TJ, OKRUZENJE OKO SELA DINA2.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 11:36

E I MENI ON TO STALNO NUDI AL TO JE SPAS ZA PAR DANA NEMOGU NONSTOP SLATI PA JEL BOLJE DA VAMA SALJEM EVO SAD PRICAM S NJIM AL OPET ISTO MORAM PLACAT KAKO ON KAZE DA ME NE NAPADA JAVICU VAM STA DOGOVORIM S NJIM ALI NECU NISTA SAMA BEZ DOGOVORA S VAMA
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 11:39

CITIRAM BUNTOVNIK BEZ RAZLOGA:
pa s obzirom da posjedujem katapulte i da ti mogu u 2 dana srusiti cijelo selo....svaki dan moras slati po 300 od svakog resursa, dakle to ti je otprilike satna proizvodnja, nista strasno...

EVO STA JE NJEGOV USLOV DA ME NE NAPADA PA RECITE MI......................
Nazad na vrh Ići dole
nebojsasp

Broj poruka : 16
Godina : 54

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 11:48

Nema nista od toga, ne salji nista organizovacemo ti odbranu, strpi se malo radimo na tvojoj odbrani, to nije resenje
Ljudi morate razmisljati, JOS JEDNOM NAPOMINJEM SVIMA NEMA PLACANJA DANKA, KO TO BUDE RADIO IDE IZ ALIJANSE

Pogledajte moje okruzenje, Gracanlija i Limun su me napadali non stop dok nisam im spremio jednu noc zasedu i od tada mir
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 15:01

spongebob ::
CITIRAM BUNTOVNIK BEZ RAZLOGA:
pa s obzirom da posjedujem katapulte i da ti mogu u 2 dana srusiti cijelo selo....svaki dan moras slati po 300 od svakog resursa, dakle to ti je otprilike satna proizvodnja, nista strasno...

EVO STA JE NJEGOV USLOV DA ME NE NAPADA PA RECITE MI......................
nema on vise katapulte auskoro nece imati ni selo
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: Pod stalnim napadom sam   Sub Apr 19 2008, 15:01

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost