odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

ponovo isti unovom ambijentu

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
shakanaku

Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

PočaljiNaslov: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 21:34

samo da obavjestim ove malobrojne propalice ovde da sam sacuvao stari forum i da cu
naj bolje da stavim i na ovaj forum pirat
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
kid
nase dete
nase dete

Broj poruka : 19

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 21:52

shakanaku ::
samo da obavjestim ove malobrojne propalice ovde da sam sacuvao stari forum i da cu
naj bolje da stavim i na ovaj forum pirat

go shakanaku go shakanaku go shakanaku cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo

Broj poruka : 137
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 21:56

hahahhahahaahhaah
dobro sreca imamo agilnog i strogog admina
hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://odbaceni.serbianforum.info
Admin
smece malo
smece malo

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 22:32

shakanaku
lokalni djilkos

Pridružio : 09 Apr 2008

Naslov: odlomak Today at 19:21

--------------------------------------------------------------------------------
post od shakanaku

odlomak is knjige koja ce se naci u pred prodaji a onda i u prodaji moguce da bude i u post prodai
dani pecinarenja ili kad sam bio vucibatina mlad
Prolazio sam kraj mrline starog olinjalog mamuta ,razmakeo sam par lesinara jednom sam otlinuo glavu ,steta sto supa nije izmisljena bila bi to divna koka za supice.U skoku glavom prema dole dok mi je guzica stajala prema gor uskocih u mrlinu cuo se zvuk blakusuu frcnu par rebara kako divna lesina gotovo stara 15 dana.Vrtio am se a onda naglo ustao.skinuo komad crjeva sa lica .Neznam al imam utisak da su me lesinari cudno gledali .zabio sam si prst u guzicu i namazo po vratu i rucnim zglobovima sad sam siguran da mi nijedna pecinska riba pecinara nece odoljeti .jos kad vide moju batinu .pa nema sta ima da lupim po glavi i krezubu grbu naj bolju pecinarku .u cjelom krasu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 22:33

shakanaku
lokalni djilkos

Pridružio : 09 Apr 2008

Naslov: aliba.ba Today at 19:22

--------------------------------------------------------------------------------

odlomak iz dnevnika aliba.ba
23.4 ustao opet mi kapale kapi sa stalaktita ravno u uho .Morcu da pomjerim krevet .A brate dosadila je i ova pecina vlaga po zidovima a drenaza skupa nemoze covjek uopste toliko da napljacka .Malo kasnije ,vratio se iz pljacke prebil smo onu karavanu cak su i kamile prokenjale od straha .A gdje i nebi nisam se kupo cetiri sedmice. Zabradatio, za zubatio, podocnjaci narasli ko mreze za spavanje moze da se zavali u njih poveci pacov .
24.4 ja divnog jutra jutros steta sto se nevidi iz ove pecine .Dosadila suha hrana, nemos nist skuhat ni ispec pecina se odma napuni dimom kad je hasan.ba pekao onu kamilu svi se pogusili u dimu .Dopizdili mi i ovi moroni .Pa zar od njih 40 nema ni jedan da je imalo pametan da moze insan da prodivani koju .nit ih mogu gledat ,ni slusat nit kahfu poit sa njima .I to ne samo zbog dima .25.4 pomjerio sam sinoc krevet nije mi kapao stalaktit u uho .Al me brate stalagmit nazuljo sve me uscaklo.Sutra ide ovde drenaza taman se ova zatvorila sezame .I ima da ba nazidaju odzak i kamin.26.4Uradjena drenaza sazidan dimnjak milina e u kakvoj sam samo ja divanijo rupi sezame .27.4uhapsilo me .vidili dim iz dimnjaka i otok vlage iz drenaze .
nagradno pitanje kako su se zvali 40 razbojnika ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 22:36

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 22:38

pa vidis ti sta on meni radi.
moracu reci nebojsi da mu za mene malko izvuce usi
heheheh
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete

Broj poruka : 19

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 22:49

he he he he he he he
i am confuse confused
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 09 2008, 23:07

ahhhhhhh
shakanaku je zakomplikovao pa sam morala njegove postove ovde da kopiram kako nebi njegove teme bile po celom forumu. nije znao kako da odgovori na temu a da ne otvara novu pa nas je malo pobunio al dobar je on upamtio je sad pa nece vise biti frke
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 10 2008, 22:30

eto za sve neupucene dok sam jeo janjetinu naiso mi je stari poznanik
na moje pitanje cim se sada bavi posto je zadnji put radijo na mikro glodalici
karbononuklearnog kevlara rece da je promjenijo posao i da je sada zaposlenik na katapultu
kako je tamo prijupitah cisto iz automatizma medjutim dobih iznenadjujuci odgovor
ma sta da ti kazem bolja plata al daleko tezi poso po citav dan se radi nije to samo dodjes i bacis kuglu klinac ko stavi tu kuglu u kasiku ja muda mi se otegla kad hodam po plazi ostaju tri traga ko da sam tronozac ledja me bole od podmazivanja konopa pa gdje zategni pa guraj katapult pa a sef samo vice nemoj da skripi a kako da ne skripi jelovina brate i konopi nisu mjenjani od opsade piramida ja vec tri godine pisem katapultovodj da mi azmjeni onog copavog magarca znas sa mi je reko
reko mi ako krenem da mjenjam copave magarce ode i ti u zamjenu
a on i prjecednik sindikatapultata pa katapultic te struzi katapultic te sjuzi
sto bi rekla stara katapultaska poslovica
al plata sto jes jes
rdovna kad odradimo kako treba razrusimo zamak pa lijepo u pljahu ispod svakog kamencine vrecica sa dukatima pa talir tamo talir vamo pa vec ispecena koza a jos se pusi samo sastruzes smolu sto si bacio iz katapulta i na tanjir
neki dan me pogledala jedna ziva koza kraj puta ma ko da zna ko da kaze evo njega kako moze u oci da me pogleda
tu smo se rastali ja popio sok on pivo
volio bi da mi napisete sta mislite o aktuelnim problemima katapultista
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 10 2008, 22:48

Kopajuci nedavno po policama Narodne biblioteke Republike Srpske, smjestene u predivnom betonskom zdanju iznad banjalucke Trznice, mucen sumnjama, pozurivan od strane nestrpljivih bibliotekarki, konacno na dnu predzadnje police otkrih neuglednu knjigu prasnjavih korica, neobicnog naslova "Manje poznati deseterci, jedanaesterci i ofsajdi Filipa Visnjica, sroceni u ranoj mladosti" priredio: Džordž Karamarković, izdanje: Matica Serbska, Toronto Kanada, 1908. Mahinalno strpah knjizicu ispod jakne i nonsalantno zvizdeci izadjoh iz velelepnog betonskog zdanja neometan od sumnjicavih bibliotekarki. Iza prvog coska izvukoh knjizicu iz jakne i otvori mi se potpuno novi svijet...

Vec na prvoj stranici otkrih nepoznati biser pod naslovom "Kata Shakanaku prkosi Teutoncima" koji u daljem tekstu prenosim u cjelosti, dajem ga svijetu jer predugo smo zivjeli u mraku neznanja, muceni sumnjama u vlastitu Snagu, Ponos, Prkos i ostale stvari koje pocinju sa P...

Kata Shakanaku Prkosi Teutoncima

Teško li je Kati Shakanaku
Cjele dane on kamenje baca
kamen baca strašni teror sije
ljevom baca desnom vino pije

Pola pije pola Šarcu daje
(ovaj dio Filip je očigledno preradio i iskoristio u kasnijem serijalu o Marku i Šarcu - prim.ur.)
ali vino utjeha mu nije

Težak ga je kuluk napanuo
kamen baca ljetni dan do podne
a od podne stjenu neklesanu
il leševe crknutijeh krava

Svaki kamen pola tone teži
znoj mu lije prsti oteknuli
Jedinu utjehu mu pruža
plač i lelek napaćenih duša

Ni odmora ni praznika nema
nit radnoga beneficiranog staža
regres nikad vidio on nije
o odmaralištu može tek da sanja

Al ne žali Kata Shakanaku
zubima bi škrgutao da ih ima
samo šaku u pesnicu steže
i sjeti se svoje staramajke

toplih rječi i šamara vrućih
s ljubavlju što mu ih davaše:

"Slušaj vamo mali Shakanaku
jedom ću ti samo ovo kasti
ne kopaj ti ušiju ni nosa
već upali vijuge od mozga.

Glava ti je velka na dječačkom tjelu
kad porasteš biće još i veća
zato pazi u noćima mračnim
kad napadne Teutonac pusti

Vidjeće ti iz daljine ćelu
i naciljat otrovnu mu strjelu
al ne gubi svoju velku glavu
već učini što sad ću ti reći

Kravlju balegu ti brzo pronađi
razmaži je po lobanji svojoj
pa za strelce nevidljiv ćeš postat
a za ideale nek ginu budale"
(Bora Đorđević prije Bore Đorđevića - prim.ur.)

Često se Kata sjeti rječi tih
u oku suza tad mu zasja
al obriše je brzo on ručerdom svojom
i zareži na nebo i na zvjezde

"Pišam se ja na Teutonce
pišam, serem i nogama gazim
Nek se mre kad mrijeti se mora
ali čiste i blistave ćele."

ovo je djelo briljantnog narodnog guslara bobikusa filipsa visnjica
ovo i jos njegovih djela mozete pronaci u knjizarama posebno pjesmu more marko nemoj catovati
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 10 2008, 23:23

deseterac je pravi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 10 2008, 23:41

A ja mislio ja lud! confused
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pet Apr 11 2008, 00:26

SEMINARSKI RAD
2.POGLAVLJE
Prednost balkonskih farmi naspram podrumskih
Iako podrumske farme svilenih ovaca imaju svoih prednosti ,mi cemo se pozabaviti prednostima balkonski farmami .Jedna od naj vecih prednosti balkonske farme je u tome sto vam svila dobija dovoljno B vitamina tako da vam ovce imaju veci sjaj i preplanulost,sto je izuzetno vazno usled plasiranja proizvoda na globalno trziste >svi znamo da od sunca dobijamo osim raka koze zbog unistenog ozona i B vitamin<tako i nas kapital tj svilena ovca .Jos jedna prednost balkonskih farmi ili u narodu nazvanih terasrijuma je svakako to sto mozete lakse razlikovati polove ovih zivotinja .Kao sto ste vidjeli u strucnoj literaturi >svilena ovca i zgrtanje novca autor S.Profitalic te Put koim se ide skupa sa svilenim ovcama autora K.K.Kicanovica i druga djela vezana za struku<zadignete svjeze osisanu ovcu i pogledate ako ima izduzeno crijevo ruzicaste boje<kod novih sorti zna da bude i florscentno narandzasto posebno za podrumske sorte kasmirska bleja i sl sorte<onda ga lagano uzmete a u drugu ruku uzmete svilenu ovcu drugog pola,koju ce te prepoznati po meti na straznjem djelu i anusnom ljevku utaknete jednu utikac u uticnicu i razmnozavanje je gotovo za otprilike 3 min.Dok cekate da se zavrsi ovaj ljubavni cin mozete da spijunirate komsiju.Poznat je slucaj jednog ne upucenog farmera da je cekao da se svilene ovce same razmnoze ,niko upucen nebi napravio istu gresku jel noe nemaju noge te se ne mogu kretati pa ni imati reprodukciju,zato citajte strucnu literaturu prije i zavrjeme vaseg farmerskog zivota .
Mada se sprema nova sorta. Kojoj ce muzijacima biti usadjen u spolovilo gen gliste pa bi moglo samo da nadje put do spolovila zenke.Postoi projekat da se doda i gen amebe pa da se razmnozavaju prostom diobom iako neki borci za zivotinjska prava smatraju da bi time bilo povredjeno pravo ovaca na sexualnu slobodu.[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pet Apr 11 2008, 00:28

seminarski rad
GENETSKI INZINJERING U SUVREMENOM STOCARSTVU

Suvremeno stocarstvo je danas ne zamislivo bez g.inzinjeringa.NJegove prednosti u proizvodnji hrane su brojne .Svi se sjecamo ne toliko davno svaka svinja je imala samo cetiri noge a da ne govorimo da je pile bilo prekriveno perjem .Ipak tema ovog seminarskog rada je proizvodnja tekstila u stocarstvu i g inzenjering na modnim pistama.Svakako bi trbali navesti primjer svilene ovce >proizvod kinesko lesvanskog tima geneticara>cije su osobine da daje svilu umjesto vune napravile bum na modnim pistama >neracunajuci modnu pistu u krakovu na koju je sletio avion >.I mada su mnogi predvidjali i vunenu bubu to se nije dogodilo zbog ne opravdanosti finansiskim planom.I ako ste mlad stocar te imate balkon velicine 2m predlazemo vam ovu sortu .Sorta je veoma prilagodljiva zbog nedostatka udova sto olaksava sisanje svile te zbog modifikovanog probavnog trakta <koristen pitonov probavni trakt naj ekonomicnija crjeva svemira<jako je rentabilna .Budite otvoreni za nove tehnologije nabavite frizer x5^& i dozvolite da vam ugrade reciklator fekalija u vasu guzicu.Cime cete postici vecu produktivnost i ekolosku ravnotezu.[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pon Apr 14 2008, 02:09

confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused
Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Uto Apr 15 2008, 16:46

poglavlje 3

Govoreci o bolestima koje su svedene na minimum samim kloniranjem i uredjenjem gena svilenih ovaca svakako moramo spomenuti slinavitis i parazitsku telepatskog krpelja <telepatski krpelj je genetski modifikovana buaba koja kupi svilu sa ovaca i nosi je vlasniku krpelja djelo je genetski kriminalnih krugova >te fizicko povredjivanje usled ne mjesanja gomile na terasama .No kreneimo redom{
1 slinavitis nekontrolisano curenje pljuvacke kod s.ovce nepoznato je danasnjoj nauci sto izaziva slinavitis iako postoje mnoge teorije ,izdvoicemo nekoliko poput suhog grla usled suhe hrane ,dusevna bolest geneski teolozi najvise zastupaju ovu tezu ,seksualna zelja i teza koju preferira urednik ovog seminarskog rada padne im glava prema dole pa gravitacija cini da slina izlazi iz usta .Ministarstvo za stocarstvo i bonzai izdaje uredbu da se sve takve zivotinje eliminisu sa farme jednostavnim ubijanjem .
2 Telepatski kepelj najbolja odbrana se pokazala krpeljolovka zx2000 koja fata krpelje i kaci im male kolicine veoma jakog eksploziva koi se aktivira tek kad krpelj dodje vlasniku krpelja a ne s.ovce.
3 fizicke povrede nastaju tako sto se ovce na terasama iako je ova pojava znatno cesca u podrumskim farmama koje nisu tema ovog seminarskog rada ne mjesaju i donje dozive gnjecenje od strane gornjih s.ovaca .I zato upozoravamo
GAJENJE SVILENE OVCE JE MUKOTRPAN TEZAK POSAO ALI I PROFITABILAN
i ako za ovaj posao nemozete odvoiti pola sata mjesecno nemojte ni pocinjati sa ovim poslom.
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Sre Apr 16 2008, 23:17

4 poglavlje
priprema terase za farmu

Terasa je dom svilene ovce .Za ugodan i profitabilan dom svilene ovce potrebno je da terasa koju cemo pretvoriti u farmu s.ovaca ima svjetlosti .Mada jedini zabiljezen slucaj terase u istoriji je u meksiko sitiju prije eksplozije nakupine stomacnih plinova koja se desila u noci svetkovine graha kuhanih jaja i fafarona .Nepoznato lice je zapalilo cigaretu i sve je otislo u vazduh ukljucujuci i spomenutu terasu bez svjetlosti.Uz svjetlost i vazduh je jako bitan cinilac jel ako nema vazduha nema ni ovaca jel su se ugusile bez gore navedenog .I treci ali ne manje vazan element je da imate terasu jel ako nemate terasu nemozete se baviti uzgojem svilenih ovaca na terasama .
Poboljsanje uslova zivota, ukoliko se to uopste moze nazvati zivot ,svakako ce pruziti poilice hranilice za ovce koje mogu da sluze i kao drzaci .Tacnije nabijamo s.ovcu na ph
i ako je ubodemo dovoljno cvrsto ona stoi na njoj uz pomoc onih ovaca koje su ispod nje .Moramo paziti da ne dodje do nagnjecivanja pogledati poglavlje 3
Zatim treba napraviti odvodnu instalaciju prljavih voda .Ako ste u dobrim odnosima sa komsijom nemojte da otpadne vode izlivate direktno ako niste nema veze .Predlozeno rjesenje koje podrazumjeva da se tanka crjeva iz anusa s.ovaca dovode u kolektor koi se prazni u kanalizaciju ili sluzi za djubrenje rasade suncokretnog grozdja koje svoje grozdove okrece prema suncu tako da se uvjek dobija dobro vino.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 17 2008, 01:49

study study study study study study study study study study study study study study study study study study study study
Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Dobro ovo citati pre spavanja odmah ti se pocne spavati posle trece recenice! Bas cool! Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pet Apr 18 2008, 23:01

hahahhah
pa ti nisi citav.
gde samo iskpa ove gluposti jadna majko
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Ned Apr 20 2008, 23:23

ako ste se odlucili za uzgoj ove jedinstvene sorte narucite s . ovce ovde na forumu dostavljamo na datu nam adresu

molijo bi da svoja iskustva i probleme oko uzgoja svilenih ovaca kazete na ovom forumu da zajedno pokusamo ih rijesiti
autor seminarskog rada
slavko cobanic
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pon Apr 21 2008, 00:10

Evil or Very Mad Evil or Very Mad affraid affraid Question Question Shocked Shocked bounce bounce geek geek geek geek geek geek geek lol!
razmisljam jos o ovom sto procita
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Pon Apr 21 2008, 16:17

nemam puno vremena uglavnom sam u zurbi
cao
Nazad na vrh Ići dole
bobikus

Broj poruka : 21
Godina : 51

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Uto Apr 22 2008, 16:01

Zahvaljujući Shakinom predanom bibliotekarskom radu, prvi uradak mladog Filipa Višnjića sačuvan je od zaborava. Ali mladi i slijepi Filip je bio jako produktivan, pa je čak i, poput Nostradamusa, predviđao budućnost. Naime, sljedeći naučno-fantastični ep kao da je napisan povodom teške situacije u kojoj se našla naša alijansa, pa da ne dužim evo vam ga:

Kata Shakanaku pati od posljedica zračenja

Jao meni zlo i naopako
Naopako i zlo meni jao
Da Bog da osljepio još jednom
obnečuo i obnevidio

Da ne vidim kakvo zlo nas snađe
kad udari brat na zaovu svoju
stric od tetke na oca od majke
sve zbog mrskog zračenja sa neba

Prošle noći ponad zvjezda sjajnih
gdje Bog otac kročio još nije
udario Saturn u Mjeseca
Potresao kosmos iz temelja

Odlomi se komad od Saturna
pokuljaše neviđena zala
zmije, guje, troglave aždaje
droge jače od najjačeg kreka

Al još gore od gorega ima
zajahao Đavo materiju
i zračenje od velikog praska
ka Zemljici tvrdoj usmjerio

Jaše Đavo rogovi mu sjaje
prolazi kraj Venere i Marsa
u Zemljinu atmosferu stiže
pod pravilnim uglom napada je

Za to vrijeme na Zemljici tvrdoj
niko nigdje ništa ni ne sluti
samo Shaka svoju majku bije
što savjete glupe mu davaše.

More Shaka ne ori drumova!
More majko ne lupetaj više
nit je ovo Kosovo od Marka
nit si ti Musa Kesedžija.

Stiže zora nebo se rumeni
skače Shaka na Aliba.ba svoga
taboru on vojnom sada juri
alijansi svojoj mučenici.

Al odjednom negdje na po puta
Zatrese se nebo na istoku
Zračenje se probi iz kosmosa
i okrznu Shaku po lobanji

Pade Shaka ničice na zemlju
i proguta pola oke blata
pljuje blato očima koluta
ništa njemu više jasno nije

Na glavi mu četri rane plitke
pipa glavu dijagnozu pravi
izvana se čini sve uredu
al unutra napipat ne može

Odlučuje da ništa mu nije
ustaje u sedlo se vraća
podbada on žustro Aliba.bu
a u mozgu ljute guje rastu.

A kad stiže do čadora bjelih...

Da li će Shaka stići prije nego počne bratoubilački rat ili će zakasniti ili će se i sam uključiti sjekirom po glavi bližnjeg svog, ili će se i Bog konačno probuditi pa obratiti malo pažnje na ova đavolja posla, čitajte u sljedećem nastavku ove ratoborno-fantastične pripovijesti.

PS - Zanima me da li je za uzgajanje s.ovaca balkon na prizemlju dovoljno visok ili treba useliti u komšijin stan na drugom/trećem spratu?
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   Čet Apr 24 2008, 16:58

PS - Zanima me da li je za uzgajanje s.ovaca balkon na prizemlju dovoljno visok ili treba useliti u komšijin stan na drugom/trećem spratu?
problem kod gajenja svilenih ovaca na terasama u prizemlju je sledeci
fekalije koje su sakupljene u kolektoru nemogu se direktno prosipati na komsiju ispod sebe .Tako da predlazem rijesenje u vidu praznjenja kolektora u wc solju .
i jos jedan savjet postp ste mladi kolega buduci uzgaivac svilenih ovaca a nalazite se u prizemlju napravite korito iznad balkona tako da vam komsije sa kojim niste u dobrim odnosima nemogu prosipati fekalije jer oni postaju tim cinom to jest koritom na prizemlju .
Upamtite svilena ovca se gaji svuda i na svakoj terasi .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ponovo isti unovom ambijentu   

Nazad na vrh Ići dole

ponovo isti unovom ambijentu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Lude godine(clase 406) ponovo na happy tv
» Perro Amor ponovo u Srbiji
» Ponovo zajedno!
» Ponovo u centru skandala: Kristijan Mejer ne želi bivšu u svojoj blizini?!
» PRVA i PINK ponovo ratuju zbog latino telenovela!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: shakanaku-
Skoči na: