odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vaskrs

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitimeNed Apr 27 2008, 00:48

Sve najljepše našim članovima ally, koji su pravoslavne vjeroispovijesti, za sutrašnji praznik. Doživite ih bar jos stotinjak... sa još više zdravlja i novaca Smile
SRETAN VASKRS!!!

Amar i Aida
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitimeUto Apr 29 2008, 14:16

prvo da se zahvalim na ljepim zeljama i cestitakama

Moram da priznam da je gore navedeni tekst u meni pobudio mnoga pitanja .
I mada su to pitanja koja bi vjerovatno trebalo smjestiti u temu shakanaku dacu sebi malo slobode da ovde zabiljezim sva ta pitanja .
Vaskrs se slavi
da
zasto?
Pa hristos je otisao u nebo
pa jeli hristos nesto kao punica pa kad ode svi slave

Jeli moguce uopsta da pstoi dusevni autoritet
Jesili se duhovno uzdigao ,pita uhovni a.
Nisam danas nije bila knjiga da se kupi ,pokusao sam da je ukradem al me skuzila bibljotekarka.
SRAM TE BILO STANJE DUHA TI JE SKROZ LOSE ZAR SAM TE TAKO UCIO NISI ODOLIO ISKUSENJU NE RADA I NE AKTIVNOSTI A I POKUSAVAS DA KRADES I NE KAZESE BIBLJOTEKARKA NEGO KNJIZARKA ZNAO BI TO DA SI IKAD POSJETIO BIBLJOTEKU IL KNJIZARUZA KAZNU CES DA URADIS DESET DUHOVNIH POSTOVA I DESET DUHOVNIH SKLEKOVA INACE CU TI DA DAM KAZNENE BODOVE POSLACU TI KAKVU DUSEVNU BOLEST,odgovara duhovni a. dubokim glasnim ali stalozeno prosvecenim govorom .
ne samo dusevnu bolest i molimte moze li bez ovih dusevnih sklekova evo meditiracu citav dan .
JA SE NE MEDITIRAM NEGO MOLIM EVO TI PODVOJENA LICNOST DUHOVNI ZAKRZLJANKO ,ljutito ce duhovni a.
ma jebi se ti odlazim ja u zen budiste ima samo da sjedim ispod sljive i da nista neradim jedem rizu i serem u gace jel se ni buda nije micao sa mjesta 130 godina
ni u wc nije isao

posto je nas junak napustio hriscanski duhovni a.i presao kod zen budistickog duhovnog a.

Uf uhvatio me grc od ovog lotusova cvjeta moro bi malo noge da protegnem a brate moram i da idem da pisam .
Kad reklo bi se od svuda se prolomi glas Zen budistickog duhovnog autoriteta <ZBDA> KUDA SI KRENUO ZELIS DA NARUSIS KARMU PA DA SJEBES NIRVANU IMA DA SLEDECI ZIVOT SE REIKARNIRAS U U GLISTU U TRBUHU MEKSIKANCA SUDIJE ZA CILI PAPRIKICE DUHOVNA PRAZNINO ,umilnim nimalo pretcim glasom rece ZBDA
dal sjediti usran sa grcevima u nogama il postati glista ? zapita se nas junacina .
slusaj me ZBDA ode ti ja ljepo u dzamiju kod muslimanskog duhovnog autoriteta pa da lijepo uzivam u sesnest zena i da divanim po cjeli dan

razdragano je nas junak protezao noge pod pokroviteljstvom muslimanskog duhovnog autoriteta <MDA>

prvih par dana bi sve u redu al po starom obicaju sve krenu nizbrdo
OPET SE NISI POMOLIO KAD JE TREBALO I PIVO SI HLADNO KO LED PIO SVE UZ PRSUT SI GA PIO DUHOBNE BODOVE SI TROSIO NISI CEKO KANDILJE DA SE PALE VEC SI SE NAZDERO I VODU SI PIO DUHOVNA SI NULA .
rece MDA
e jebiga nista i nije ko sto sam zamisljo nit mos jesti nit mozes piti nit mogu vise jebavati onih 7 zena neznam kako ni sa jednom da izderzim a ja uzeo 7 koi mi kurac bi i brate te molitve koce sad taman meso na rostilju da se prevrne kad eto ti molitve saginji se moli a meso zagorijeva li zagorjeva dokurca i duhovni autoriteti

tako da nam je vjerovatno svima jasno zasto se slave smrti ili ti odlazci na nebo il gdje vec duhovnih autoriteta

da posto nismo svi bas blesavi kao ja da kazem jos nesto
nadam se da nece malo zdravog humora uvrijediti nikoga
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitimeSub Maj 03 2008, 18:19

hvala Amaru i Aidi na lepim zeljama iako sam sad tek procitala
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitimeNed Maj 04 2008, 20:54

a gdje meni hfala mozda nisu zelje al su pojasnjenja
Nazad na vrh Ići dole
bobikus

bobikus


Broj poruka : 21
Godina : 57
Datum upisa : 09.04.2008

Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: vaskrs - teme i dileme   Vaskrs Icon_minitimePon Maj 05 2008, 10:37

Hvala doktoru Shakanaku-u na iscrpnim i dosad malo poznatim detaljima o vaskrsavanju i duhovnim autoritetima, samo podsjetio bih uvazenog kolegu da u svom izlaganju nije spomenuo cinjenicu da u atlantskom okeanu postoji jedno ostrvo zvano Haiti na kojem je vaskrsavanje nedavno umrlih redovna pojava.

Naime, u okviru njihove lokalne religije zvane woodoo, vaskrsavanje se redovno obavlja, tako sto se posebnim vradzbinama i uz pomoc mirisnih trava, te toljage i hirurskih makaza, nesretna individua uspjesno i trajno pretvara u zombija, koji iako gubi sposobnost samostalnog rasudjivanja, te u takvom stanju nije nikakav, a pogotovo ne duhovni autoritet, ipak predstavlja neku vrstu ozivljavanja, tj. vaskrsavanja.

Individue vaskrsle na ovakav nacin su daleko zahvalnije od spomenutih duhovnih autoriteta, jer osim sto se sami snalaze za hranu i pice, od zivih ne zahtijevaju nikakvo duhovno ni tjelesno suzdrzavanje i odricanje od bilo cega, tako da dok god ih drzite na pristojnoj udaljenosti od sebe i svojih najblizih, mozete upraznjavati vase najdraze poroke bez bojazni da ce vas neka od ovih individua poslati u pakao.

pozdrav Dr Shakanaku-u i nadam se da je ovaj esej uspio baciti dodatno svjetlo na temu vracanja iz mrtvih.
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitimeSre Maj 07 2008, 16:27

zahfaljujem se drugu bobikusu na dodanim opaskama i pruzenom uvidu u druge kulture te cu dalje zahvale i komentare na ovo pitanje dati u postu predvidjenom za to shakanaku<moram priznati da je to jedno od tupljih imena u cjelom travianu>
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaskrs Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaskrs   Vaskrs Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaskrs
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: zastarele i neaktuelne teme-
Skoči na: