odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako postati faca?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimeČet Apr 10 2008, 02:01

Ljudi objasnite mi kako da postanem faca?
sunny
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimeČet Apr 10 2008, 11:13

prebacila sam ti ovde obadvije teme jer je ono tamo samo za shakanakua kako se nebi mesao s drugima i kako ga mi nebi ometali
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimePet Apr 11 2008, 01:42

uf sinak tesko pitanje al evo ti moj savjet
da covjek postane faca treba uskociti nogama u drobilicu drveta il auta i gledati ka nebu
kad ti samelje sve osim face nek potplaceni vozac drobilice je iskljuci ostace samo faca

i sinak cestitam ti u tom slucaju postao si faca
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimePet Apr 11 2008, 01:48

Hvala na odgovoru! Cim nadjem drobilicu probacu to cini mi se da sam je imao negde u garazi odoh sad da vidim! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimePet Apr 11 2008, 21:46

ju ju ju ju
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimeNed Apr 13 2008, 16:09

Bolilo je al bar sad znam da sam faca!
Nazad na vrh Ići dole
netmate

netmate


Broj poruka : 21
Godina : 46
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 05.05.2008

Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitimeUto Maj 06 2008, 14:56

Atilin sine... shaka je zaboravio jedan vazan detalj da spomene - prije dolaska drobilice treba da pustis brkove... tako da, to sto je bolilo dzaba... trebas sad iz pocetka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako postati faca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako postati faca?   Kako postati faca? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako postati faca?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako postovati (odgovarati) na teme??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: privatni zivot-
Skoči na: