odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 unistavanje zelja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimePon Apr 14 2008, 14:08

svako ce da napise sta zeli a ovaj ispod nega se mora potruditi da mu na najgori mouci nacin zagorca zelju ali ne sme da pozeli smrt te osobe ili neke druge.

npr: zelim da sutra bude sunce

unistavac zelje: da dobices sunce ali ces se ispeci na istom te ces da zavrsis u bolnici.


dakle moja je zelja da vratim moj zivot unazad.
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimePon Apr 14 2008, 23:52

Dabogda ti se zivot vratio unazad taman da prisustvujes svojim najvecim batinama koje si dobila od roditelja!! I dabogda sva bila crvena i modra i dabogda se izderali na tebe i ..... dabogda te od tada svaki dan ovako isto tukli a ti dabogda plakala.... i dabogda ti oci ispale od suza! Eto bas lepo! Fina igra! Ovo ti je za onu pretnju

A moja zelja je da imam para u dzepu tacno toliko koliko mi treba da platim nesto svaki put!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimeUto Apr 15 2008, 00:07

hahahhaahha
nisu me tukli kad sma bila mala samo da znas, bila sam lepo vaspitano dete i nije trebalo batinjanja.

imaces dovoljno para ali za samo jednu stvar a uvek ces zeleti tri.




ocu da budde leto u norveskoj konacno
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimeUto Apr 15 2008, 02:37

Ma ti mora da si neko fino dete!


Dabogda ti bilo leto u Norveskoj a ti da si proterana iz nje na sibir!


Ja bih voleo da vidim sanju pogazenog katapultovima!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimeUto Apr 15 2008, 19:58

a vides ga al cu te onda ja napasti katapultovima da vidis sta znaci biti zgazen
hahahahaahhaahah


ja ocu da mi se ovde sad stvori sladoled
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimeUto Apr 15 2008, 23:37

Dabogda ti se stvorio sladoled odmah tu sad a ti kad ga otvoris u njemu sakrivene skorpije ce te izujedat! Bices otrovana neces nikad vise videti svetlo dana bices non stop u bolnici!



Moja zelja! Da se odviknem od igrica!
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitimeČet Apr 17 2008, 13:42

odviknuces se od igrica al ces se navuc na kocku i kladjenje pa ciroza jetre pa ce te ostaviti cura pa ce ti procuriti nos pa ces sjesti u koprive na nudistickoj plazi pa ce te odvesti sa plaze u karantin jel ce pijani doktor misliti da je guba i greskom ce ti odstraniti penis bice kriva neka medicnssska sestra sto je cjele noci igrala travijan
posto vise neces biti napaljenik neces da dosadjujes ljudima pa ces postati intelektualac


a ja nemam zelja pogotovo poslije ovog svog odgovora
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Shakanaku   unistavanje zelja Icon_minitimeNed Apr 20 2008, 12:47

Tako si zao strasno! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Ti mislis da imas zelju a kao neces da je kazes a ustvari ti zelje nemas ti si bez zelje samo ces da igras travian i to ce ti biti ceo zivot! A covek bez k.... ce biti intelektualac! A ti ces propasti samo zbog traviana!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





unistavanje zelja Empty
PočaljiNaslov: Re: unistavanje zelja   unistavanje zelja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
unistavanje zelja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: zastarele i neaktuelne teme-
Skoči na: