odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pod napadima sam...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimePon Apr 21 2008, 21:38

trep IV. me odavno farma,uvijek sam nekako sakrivao vojsku i nekako se snalazio..ali sad mi je unistio cijelu vojsku,ostalo mi je samo 6 batinara i 2 borca sa sjekirom,i pokupio mi je resurse...pa ako moze da mu zaprijetimo iz alijanse da me ne napada vise,i ako nastavi da obajvimo rat njegovoj ally,koja je jako slaba i ima oko 5 clanova ispod 400 stanovnika...sta bi trebali ???
Nazad na vrh Ići dole
nebojsasp

nebojsasp


Broj poruka : 16
Godina : 60
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimePon Apr 21 2008, 22:33

sad cu ja da ih kontaktiram, najverovatnije da cemo da se poigramo sa njima
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete
kid


Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 14:28

i am ready for WAR!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
samo ako se rat objavi uhhh....moj jedinicu su spremni i naoruzane!!! king
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 22:40

ja ne znam sta mu je..ali opet me napada,i sad mi je stvarno unistio cijelu vojsku,do zadnje jedinice..i jos me poziva u svoju alijansu....da li mi mozete ikako pomoci da ga se rijesim,da ga napadnemo ili kako bilo...help,help,F1,F1... affraid No
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 23:05

Ja bih da mu napravimo ceku u selu, pobijemo vojsku a zatim posjetimo katama Razz

Meni licno je pobijena ofanzivna vojska, medjutim imam oko 50ak pretorijanaca za odbranu, i evo gradim bezveze imperijance Smile

Ako cemo ga katapultirat recite da i ja izgradim jedno 10-15 kata =)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 23:11

ja za sad mogu primiti oko 200 vojske,ako cemo praviti zasjedu mogu ja da prosirim jos malo zitarice...a to za kate.. mislim da bi bilo odlicno kada bi ga napalo nekoliko njih sa katapultima...sad do vas je da odlucite..sta i kako???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 23:22

Ja bi da cekamo nebojsinu odluku, a do tad preporucujem prosirivanje zitnih polja za primanje vojske Smile

Valjda ce nekad doci dobro hihihi. A ako nista, uvijek ti mozemo poslat zita ako udjes u negativnu produkciju zito je najmanji problem Smile

EDIT: Btw, znas li otprilike kolika mu je vojska?

EDIT2: Evo bas sam sad pogledao alijansu, pa ovo je smijesno, najbolji ima 350 stanovnika? Lol.

Mislim da je dovoljno par poruka da se rijesi ovaj problem, inace sa njihovom populacijom se ne bi trebalo kurcit Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete
kid


Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeSre Apr 23 2008, 14:36

ja se slazem sa Casey Jones i mislim da ako lik ima malo stanovnika da se to proba sa pricom rjesiti ali ako ne onda sam spreman imam 70 macevalaca i 55 Falanga,falange su u odbrani dobre ,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeSre Apr 23 2008, 18:38

Ovaj Trep IV ne prestaje, evo bas gledam na ovim logovima u alijansi, poceo idiot sa katapultima da napada nase :S
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeSre Apr 23 2008, 22:45

probali smo vec da rijesimo dogovorom..ali nista...sad ne znam sta cemo...ja preporucujem da ga napadnemo,ali ja tu ne mogu nista,nego neka ovi sa pozicijama u alijansi rijese sta cemo i kako cemo.... scratch
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeČet Apr 24 2008, 17:06

bice uskoro rijeseno
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: napadi   pod napadima sam... Icon_minitimeSub Maj 03 2008, 22:39

MOLIM SVE DA SE NE RASPRAVLJA O SLANJU PODRSKE, KOLIKO KAD GDJE NA FORUMU...... MOLIM VAAAAAAAASSSSSSSS.
SVI KOJIMA TREBA PODRSKA NEKA SE JAVE MENI / NETMATE/ ILI TROJAN/KI.

FORUME JE TAKO LAKO HAKOVATI I OVO NIJE MJESTO ZA TAKVE PRICE
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeSub Maj 03 2008, 22:40

OVAJ POST GORE PISE NETMATE ALI SA SHAKANAKUOVOG RACUNARA, DA E BI BILO ZABUNE I DA SE NE BISTE JAVLJALI SHAKI ZA PODRSKU

HVALA

POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeNed Maj 04 2008, 19:00

da, apsolutno u pravu.
nemojte ovde da raspravljate o tome.
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
kid
nase dete
nase dete
kid


Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeČet Maj 08 2008, 15:21

Tiranus pls,molim vas treba mi odbrana ovaj me lik napada
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimeSub Maj 17 2008, 00:54

kid ::
Tiranus pls,molim vas treba mi odbrana ovaj me lik napada

javi mi se na pm
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitimePon Jun 16 2008, 00:29

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pod napadima sam... Empty
PočaljiNaslov: Re: pod napadima sam...   pod napadima sam... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pod napadima sam...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: Napadi-
Skoči na: