odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 trgovina u alijansi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




trgovina u alijansi Empty
PočaljiNaslov: trgovina u alijansi   trgovina u alijansi Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 17:38

Mislim da smo sad za sad slabo organizovani, vjerovatno iz razloga sto malo ko i posjecuje ovaj form. mislim da bi trgovina bila odlicna stvar.. za pocetak, evo ja sam dobar sa zeljezom i rado bi ga mjenjo za glinu, pa ako ima ko.. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




trgovina u alijansi Empty
PočaljiNaslov: Re: trgovina u alijansi   trgovina u alijansi Icon_minitimeUto Apr 22 2008, 21:24

Glina je jedna od jacih produkcija kod mene Smile Pa eto dok se malo nagomila (800 po satu trenutno) mogli bi trejdat, okacicu ja u trgovini unutar alijanse na travianu kad budem imo stavljacu po 1k pa ti koliko ti odgovara bujrum Smile
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

trgovina u alijansi Empty
PočaljiNaslov: Re: trgovina u alijansi   trgovina u alijansi Icon_minitimeSre Apr 23 2008, 14:07

trebal kome zita
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

trgovina u alijansi Empty
PočaljiNaslov: Re: trgovina u alijansi   trgovina u alijansi Icon_minitimeČet Apr 24 2008, 14:42

za ovakve stvari cete od sad da koristite kruzne poruke
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Sponsored content





trgovina u alijansi Empty
PočaljiNaslov: Re: trgovina u alijansi   trgovina u alijansi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
trgovina u alijansi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pms u alijansi il nestasica zadnjih dana u mjesecu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: zastarele i neaktuelne teme-
Skoči na: