odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 HITNO TREBAM SITERA

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeUto Maj 27 2008, 23:29

e ljudi de ako ko moze da mi bude siter nece me bit 2-3 tjedna pa et,posto je bivsi siter otisao iz alijanse,a ja cu dok budem odsutna koliko mognem uletati,hvalaaaaa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeSre Maj 28 2008, 15:54

posto vidim da mi nemoze niko biti onda cu nac nekog iz druge alijanse to je protiv vasih pravila al nemam druge pravila su da se krse jeltako?????
hvala na pomoci No
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeSre Maj 28 2008, 17:39

e mala moja javi mi se na msn i sve cemo se dogovoriti nije frka uopste ja sam tu
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeSre Maj 28 2008, 19:09

ma nema tebe nigdje na svijetu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :Dhvalaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
zorke




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.07.2008

HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeSre Jul 09 2008, 14:52

ja necu biti tu nekih mesec dana pa ako neko moze da mi bude siter neka mi se javi licno
Nazad na vrh Ići dole
snjezan




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.04.2008

HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitimeSre Jul 09 2008, 16:27

bi cu ti ja siter
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HITNO TREBAM SITERA Empty
PočaljiNaslov: Re: HITNO TREBAM SITERA   HITNO TREBAM SITERA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HITNO TREBAM SITERA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» preglednost sitera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: ALIJANSA I OBAVEZE CLANOVA-
Skoči na: