odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hehehe! Ko je sin atile

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Son_of_A
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeSre Apr 09 2008, 17:53

Naravno to sam ja! Ali da vam malo pojasnim! Moj tata kao sto znate je umro od seksa! Ali poslednji sex koji je imao je bio strasan tako strasan da sam ja nastao! Moje ime je Strahinja! Od reci strasan! Ustvari zato sto je mom tati bio strasan seks! Moja majka me je napustila posle rodjenja ganjali su me vukovi po planini! Ali kada sam se ja vratio iz planine medju svoje ljude postao sam novi kralj! Kao i Leonidas! Eto to sam ja! Suspect Hvala mnogo pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeSre Apr 09 2008, 18:17

Son_of_A ::
Naravno to sam ja! Ali da vam malo pojasnim! Moj tata kao sto znate je umro od seksa! Ali poslednji sex koji je imao je bio strasan tako strasan da sam ja nastao! Moje ime je Strahinja! Od reci strasan! Ustvari zato sto je mom tati bio strasan seks! Moja majka me je napustila posle rodjenja ganjali su me vukovi po planini! Ali kada sam se ja vratio iz planine medju svoje ljude postao sam novi kralj! Kao i Leonidas! Eto to sam ja! Suspect Hvala mnogo pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeSre Apr 09 2008, 18:27

[b][i][u]Pa ljudi sin atile je ponovo tu da zastrasi i vase najgore nocne more! Da tu sam ja i hiljade huna i hunskih katapultova! Ja sin Atile sam se vratio! Evil or Very Mad Pozdrav svima! Nadam se da se dobro druzite! Jedino cega se trenutno bojim je nekih virus Trojan koji se poceo siriti mojim kompjuterom! Opasan virus! Opak! Twisted Evil Opasniji i od mog tate!
Nazad na vrh Ići dole
kid
nase dete
nase dete
kid


Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.04.2008

Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeSre Apr 09 2008, 20:29

affraid affraid koda ti je Atila neko u rodu What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Moj tata ATILA   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeČet Apr 10 2008, 00:43

Ja mnogo volim svog tatu! On je meni najdrazi na svetu evo sad ste me rastuzili! Kada se samo setim kako sam bio sam napusten strasno! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ali znam da za mene i dalje postoji svetla tacka u tunelu! Ali je daleko! Ali doci cu do nje! Moj tata moj tata moj tata ja te puno volim! pale On je bio strasno zeznut lik niko ga nije smeo dirati pirat a mene svi diraju! Ali neka vraticu ja sve svima koji mene ne vole!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeČet Apr 10 2008, 11:22

i ova tema ti je aravno premestena jer joj nije mesto u zajebanciji nego ovde u upoznavanju.
Zamoljavam te lepo da u buduce obratis malo paznju kad budes otvarao teme da ih smestis na pravo mesto a ako nisi siguran gde treba stavi je negde al mi javi da je odma prebacim da ne trazim greske po forumu.

Nadam se da nisam prestroga.


inace kako si, sta radis, kako skola?
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeČet Apr 10 2008, 13:36

Koja skola 2 god. pedagogije! Ja sam zeznut! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimePet Apr 11 2008, 11:19

jel te to uce na pedagogiji da ubijas djecu davljenjem i gusenjem
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimePet Apr 11 2008, 21:51

a ne to mu je majka priroda podarila
hahhaah affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Gost
Gost




Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitimeSub Apr 12 2008, 00:17

Na pedagogiji ucimo kako da igramo traviana! Ovo se uci na predmetu informatike!


Naravno da sam dobro obucen u davljenju i gusenju to mozete i sami da vidite!


Drugo ovo je jedna ozbiljna struka i netreba je potceniti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hehehe! Ko je sin atile Empty
PočaljiNaslov: Re: Hehehe! Ko je sin atile   Hehehe! Ko je sin atile Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hehehe! Ko je sin atile
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li je sin Atile dosadan?
» Kaladont!
» Rodjendan sina Atile kralja svih Huna!
» Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: upoznavanje-
Skoči na: