odbaceni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odbaceni

sami smo otisli ili bili odbaceni ali smo se vratili slozniji, bolji, jaci i pametniji
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Sin Atil
Gost




Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Empty
PočaljiNaslov: Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!   Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Icon_minitimeSub Apr 26 2008, 04:33

Eto ja opet tu ali drugaciji nego pre! Sad sam samo gost!
HAHAHAHA! Ali mogu se ponovo pomalo zezati!
Zelim da postavim jednostavno pitanje adminu foruma!
Kad cete mi skinuti BAN!
Halo viruse sta si mi to sad uradila! Eto bas zbog toga necu nikad doci u bl da te vidim!
Pa ja zivim za spamovanje foruma!
Mogla si mi bar dati zuti karton a ne odmah crveni!
Ja cu se odjaviti na travianu ako mi se neskine ovaj ban! Sutra ustvari danas u 18 casova pocinje moja odjava!!!!
Pozz! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
E sad mi bas krivo sto sam ovo ispred napisao tesko obecanje! I neispunjivo! Necu se odjaviti dok neizvrsim svoj zadatak u ally!
Pozz ljudi mozda je ovo zadnji put da sam pisao na
Sad f Sad o Sad r Sad u Sad m Sad u Sad

Za kraj!

Pozdravlja vas moj tata Atila! Very Happy
Joj da jos sta napisem!
E da ovo sam zaboravio!
Volim vas sve! Pozz!
Nazad na vrh Ići dole
shakanaku

shakanaku


Broj poruka : 85
Datum upisa : 09.04.2008

Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!   Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Icon_minitimeSub Apr 26 2008, 22:38

a sta kazes da otvoris svoju temu ko ja mala domovina al ipak slobodna a sinak legendo
ipak sam ti ja siter mogo bi da me malo slusas a ne opet vojsku u pustinju uzgred receno sajt ti je bog samo nisi trebo link da stavljas rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Admin
smece malo
smece malo
Admin


Broj poruka : 137
Godina : 38
Datum upisa : 09.04.2008

Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!   Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Icon_minitimeSub Maj 03 2008, 18:17

e sinak sinak jesam ja rekla nema zezanja s virusom a ti oces pa poces, al eto i virusi imaju srce pa sam te ipak vratila.
samo ti uzivaj
Nazad na vrh Ići dole
https://odbaceni.serbianforum.info
Sponsored content





Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Empty
PočaljiNaslov: Re: Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!   Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hocete li vratiti najdosadnijeg clana Sina Atile! DA li cete mu skinuti BAN!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rodjendan sina Atile kralja svih Huna!
» Hehehe! Ko je sin atile
» Da li je sin Atile dosadan?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
odbaceni :: zastarele i neaktuelne teme-
Skoči na: